SHAPE+ to współfinansowana przez program Creative Europe, nowa europejska platforma poświęcona innowacyjnej muzyce i sztukom audiowizualnym. Przez następne 3 lata SHAPE+ będzie zajmowało się wspieraniem nowych talentów, zapraszając artystki i artystów na kolektywne rezydencje, zamawiając prace oraz organizując jednorazowe prezentacje i pokazy. Celem SHAPE+ jest także przygotowywanie wykładów, rozmów oraz warsztatów ze specjalistami/ specjalistkami z różnych dziedzin związanych z dźwiękiem lub sztukami performatywnymi.

W ramach festiwalu Ephemera 2024 SHAPE+ wspiera następujących artystów i artystki: Juba i Iztok Koren.

Lista partnerów SHAPE+: Construction, INTONAL, Terraforma, MeetFactory, SONICA/MoTA, UH Fest, Unsound, schiev, Rokolectiv, Les Siestes Électroniques, Skaņu Mežs, CTM Festival, ORF musikprotokoll, OUT.FEST, Mutant Radio.

Więcej informacji na shapeplatform.eu.

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

painting in the background
mobile background image of Marcin Janusz painting