background painting background painting

Ephemera Festival

5-9.06.2024 warszawa

Aktualności

Ephemera wraca do stolicy w pełnym blasku: piąta edycja multidyscyplinarnego festiwalu odbędzie się w dniach 5-9 czerwca.

czytaj więcej
ZMIERZCH, zobacz szczegóły wydarzenia
5.06

środa 19:00

ZMIERZCH

  1. Adela Mede (SK)
  2. Iztok Koren (SHAPE) (SI)
  3. Astrid Sonne (DK)
  4. Pola Sutryk: Uczta (PL)
Muzeum Rzeźby w Królikarni
THE GROUP, zobacz szczegóły wydarzenia
6.06

czwartek 18:00

THE GROUP

  1. Marcin Dudek (PL)
Galeria LETO
FUTURE TONGUES/ JĘZYKI PRZYSZŁOŚCI, zobacz szczegóły wydarzenia

czwartek 20:00

FUTURE TONGUES/ JĘZYKI PRZYSZŁOŚCI

  1. Języki Przyszłości (PL)
Nowy Teatr
WIDMA, zobacz szczegóły wydarzenia

czwartek 20:00

WIDMA

  1. Julia Plawgo: ZMORA (PL)
  2. GERDA (Wojciech Bąkowski & JANP) (PL)
  3. billy woods (US)
Komuna Warszawa
POŻOGA, zobacz szczegóły wydarzenia
7.06

piątek 18:30

POŻOGA

  1. Zaumne (PL)
  2. Coals (PL)
  3. Chuquimamani-Condori (US)
  4. 2K88 presents SHAME (PL)
  5. Amnesia Scanner present STROBE.RIP (FI/DE)
  6. Violent Magic Orchestra (JP)
  7. Paweł Kulczyński (PL)
Mińska 65
FUTURE TONGUES/ JĘZYKI PRZYSZŁOŚCI, zobacz szczegóły wydarzenia

piątek 20:00

FUTURE TONGUES/ JĘZYKI PRZYSZŁOŚCI

  1. Języki Przyszłości (PL)
Nowy Teatr
UROK, zobacz szczegóły wydarzenia

piątek 00:00

UROK

  1. jul.ci (PL)
  2. Ramon Sucesso (BR)
  3. Crystallmess (FR)
  4. Monster (PL)
Klub Ephemera at Mińska 65
FUTURE TONGUES/ JĘZYKI PRZYSZŁOŚCI, zobacz szczegóły wydarzenia
8.06

sobota 18:00

FUTURE TONGUES/ JĘZYKI PRZYSZŁOŚCI

  1. Języki Przyszłości (PL)
Nowy Teatr
LAS, zobacz szczegóły wydarzenia

sobota 20:30

LAS

  1. Chris Watson & Izabela Dłużyk (UK/PL)
  2. Keeley Forsyth (UK)
Muzeum Historii Polski
DRAGANA BAR, zobacz szczegóły wydarzenia

sobota 22:00

DRAGANA BAR

  1. Frédéric Gies & Fiedel present: Dance is Ancient (SE/DE)
  2. Odete (PT)
  3. Monka (PL)
  4. Odete (PT)
  5. TAAHLIAH (UK)
  6. ¥ØU$UK€ ¥UK1MAT$U (JP)
  7. Juba (SHAPE) b2b Leandra (UK/PL)
Mińska 65
W BRZASK, zobacz szczegóły wydarzenia
9.06

niedziela 03:30

W BRZASK

  1. Edka Jarząb (PL)
  2. Svitlana Nianio (UA)
  3. Raphael Rogiński feat. Indrė Jurgelevičiūtė present Žaltys (PL/LT)
  4. Torus (NL)
Muzeum Rzeźby w Królikarni
pełny harmonogram
Image of 2K88 presents SHAME

2K88 presents SHAME (PL) POŻOGA piątek, 7.06 / 21:30

Image of Adela Mede

Adela Mede (SK) ZMIERZCH środa, 5.06 / 19:00

Image of Amnesia Scanner present STROBE.RIP

Amnesia Scanner present STROBE.RIP (FI/DE) POŻOGA piątek, 7.06 / 22:30

Image of Astrid Sonne

Astrid Sonne (DK) ZMIERZCH środa, 5.06 / 20:40

Image of billy woods

billy woods (US) WIDMA czwartek, 6.06 / 21:10

Image of Chris Watson & Izabela Dłużyk

Chris Watson & Izabela Dłużyk (UK/PL) LAS sobota, 8.06 / 20:30

Image of Chuquimamani-Condori

Chuquimamani-Condori (US) POŻOGA piątek, 7.06 / 20:30

Image of Coals

Coals (PL) POŻOGA piątek, 7.06 / 19:30

Image of Crystallmess

Crystallmess (FR) UROK sobota, 8.06 / 02:00

Image of Dominika Olszowy

Dominika Olszowy (PL)

Image of Edka Jarząb

Edka Jarząb (PL) W BRZASK niedziela, 9.06 / 03:30

Image of Frédéric Gies & Fiedel present: Dance is Ancient

Frédéric Gies & Fiedel present: Dance is Ancient (SE/DE) DRAGANA BAR sobota, 8.06 / 22:00

Image of GERDA (Wojciech Bąkowski & JANP)

GERDA (Wojciech Bąkowski & JANP) (PL) WIDMA czwartek, 6.06 / 20:30

Image of Iztok Koren (SHAPE)

Iztok Koren (SHAPE) (SI) ZMIERZCH środa, 5.06 / 19:50

Image of Juba (SHAPE) b2b Leandra

Juba (SHAPE) b2b Leandra (UK/PL) DRAGANA BAR niedziela, 9.06 / 03:00

Image of jul.ci

jul.ci (PL) UROK piątek, 7.06 / 00:00

Image of Julia Plawgo: ZMORA

Julia Plawgo: ZMORA (PL) WIDMA czwartek, 6.06 / 20:00

Image of Języki Przyszłości

Języki Przyszłości (PL) FUTURE TONGUES/ JĘZYKI PRZYSZŁOŚCI sobota, 8.06 / 18:00

Image of Keeley Forsyth

Keeley Forsyth (UK) LAS sobota, 8.06 / 21:30

Image of Marcin Dudek

Marcin Dudek (PL) THE GROUP czwartek, 6.06 / 18:00

Image of Monka

Monka (PL) DRAGANA BAR sobota, 8.06 / 22:30

Image of Monster

Monster (PL) UROK sobota, 8.06 / 03:30

Image of Odete

Odete (PT) DRAGANA BAR sobota, 8.06 / 22:20

Image of Paweł Kulczyński

Paweł Kulczyński (PL) POŻOGA

Image of Pola Sutryk: Uczta

Pola Sutryk: Uczta (PL) ZMIERZCH środa, 5.06 / 21:30

Image of Ramon Sucesso

Ramon Sucesso (BR) UROK piątek, 7.06 / 01:15

Image of Raphael Rogiński feat. Indrė Jurgelevičiūtė present Žaltys

Raphael Rogiński feat. Indrė Jurgelevičiūtė present Žaltys (PL/LT) W BRZASK niedziela, 9.06 / 05:00

Image of Svitlana Nianio

Svitlana Nianio (UA) W BRZASK niedziela, 9.06 / 04:00

Image of TAAHLIAH

TAAHLIAH (UK) DRAGANA BAR sobota, 8.06 / 00:10

Image of Torus

Torus (NL) W BRZASK niedziela, 9.06 / 06:00

Image of Violent Magic Orchestra

Violent Magic Orchestra (JP) POŻOGA piątek, 7.06 / 23:30

Image of Zaumne

Zaumne (PL) POŻOGA piątek, 7.06 / 18:30

Image of ¥ØU$UK€ ¥UK1MAT$U

¥ØU$UK€ ¥UK1MAT$U (JP) DRAGANA BAR sobota, 8.06 / 01:30

bilety

Bilety na Ephemera Festival dostępne są za pośrednictwem

painting in the background
mobile background image of Marcin Janusz painting