About

Minęły już trzy lata, odkąd tworzona przez zespół Unsoundu Ephemera przyszła na świat. W 2023 roku ten multidyscyplinarny festiwal ponownie pojawi się Warszawie, łącząc ze sobą różne środowiska: stołeczne organizacje, kuratorki i kuratorów, artystki i artystów z całego świata oraz publiczność.

Inspirowana słowiańskimi obrzędami związanymi z letnim przesileniem, Ephemera pełna będzie światła, tańca, muzyki, sztuki, wspólnotowych doświadczeń i jedzenia. Wydarzenie, uroczo określane jako ekscentryczna, młodsza siostra Unsoundu, nie skupia się na headlinerach, ale na tworzeniu narracji opowiadającej o najciekawszych zjawiskach w Polsce i zagranicą.

To, co tajemnicze oraz przygodowe będziemy celebrować od 15 do 18 czerwca w takich miejscach jak Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni, Nowy Teatr, Studio Polskiego Radia, Komuna Warszawa oraz galerie i przestrzenie klubowe.

Wydarzenie, uroczo określane jako ekscentryczna, młodsza siostra Unsoundu, nie skupia się na headlinerach, ale na tworzeniu narracji opowiadającej o najciekawszych zjawiskach w Polsce i zagranicą. To, co tajemnicze oraz przygodowe będziemy celebrować od 15 do 18 czerwca w takich miejscach jak Muzeum Rzeźby w Królikarni, Nowy Teatr, Studio Polskiego Radia, Komuna Warszawa oraz galerie i przestrzenie klubowe.

sprawdź program festiwalu
painting in the background
mobile background image of Marcin Janusz painting